0
Łucznicza 21, Łódź
+48 503-011-353
Torby i plecaki
Pas z kieszeniami WILD HUNT

Pas z kieszeniami WILD HUNT

Pas skórzany Wild Hunt z kieszeniami i uchwytami, do zapinania przez ramię szybko zyskał grono fanów którym zaimponował nie tylko nieszablonowym wyglądem lecz również funkcjonalnością i wygodą.  Prototyp powstał jako ukłon w stronę świata Wiedźmina i był nim inspirowany. 

Wzór: 0320
Producent: Custom Leather Crafting
390,00
490.00
Kolor:
czarny, inne kolory dostępne na zamówienie
Materiał:
skóra naturalna

Cechy charakterystyczne:

  • Wykonany z naturalnej skóry licowej cielęcej
  • Dwie kieszenie na napy
  • Karabińczyk oraz uchyt na drobiazgi
  • Wypełnienie ocieplaczem dla wygody użytkowania
  • Naramiennik z metalowymi nitami
  • Zapinany na pas z klamrą oraz dodatkowe zapięcie pod pachą

 

Na zdjęciach prezentujemy nasze modele wykonane z różnych kolorów i gatunków skóry. Podstawowym i zawsze dostępnym materiałem jest licowana skóra naturalna w kolorze czarnym. W przypadku zamówienia innego koloru niż czarny, prosimy o kontakt lub informację w uwagach do zamówiania.

 

Termin realizacji zamówienia to 5-9 dni roboczych.

 

Na aukcjach dostępne są standardowe rozmiary. Pamiętaj o naszej usłudze szycie na miaręKażdy z naszych wzorów możemy odtworzyć według indywidualnych wymiarów.

 

Możesz też wybrać inny rodzaj materiału i sposób wykończenia oraz wprowadzić zmiany do naszych wzorów według własnego uznania. Personalizacja otwiera wiele możliwości.

 

Ze względu na charakterystykę materiału jakim jest skóra naturalna oraz różne ustawienia wyświetlacza, kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciach.

Wstecz