0
Łucznicza 21, Łódź
+48 503-011-353

Szycie na miarę ze skór naturalnych - Łódź

Jeśli posiadasz niestandardową sylwetkę lub po prostu lubisz dopasowane rzeczy, to szycie na miarę odzieży skórzanej z pewnością jest czymś dla Ciebie! Wszystkie ubrania znajdujące się w naszej ofercie możemy poddać poprawkom zarówno kuśnierskim, jak i krawieckim. Nie obawiaj się jeśli chodzi o zdjęcie miary - dzięki naszym wskazówkom bez problemu dokonasz tego w domowym zaciszu. Resztę pozostaw nam - możesz być pewien, że damy sobie radę z każdym zleceniem. Szycie kurtek skórzanych na miarę oraz innej odzieży to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Custom Leather Crafting szyciem kurtek na miarę w Łodzi zajmuje się od wielu lat. Nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i uczymy się od najlepszych, aby dostarczyć Ci najwyższej jakości odzież skórzaną.

 

Oferta wyrobów skórzanych na zamówienie

 

Nasza oferta wyrobów skórzanych na zamówienie jest niezwykle szeroka. Na Twoje zlecenie możemy wykonać praktycznie każdy rodzaj odzieży. Specjalizujemy się jednak w szyciu na miarę ze skór naturalnych kurtek oraz kożuchów. Produkty te wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które sprawiają, że przygotowywane przez nas ubrania są trwałe, ciepłe i niezwykle eleganckie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wyrobów skórzanych na zamówienie, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy Wam w wyborze odpowiedniego produktu oraz przyjmiemy Wasze wytyczne dotyczące realizowanego zadania.

 

Dlaczego warto skorzystać z szycia kurtek i innych strojów na miarę?


Szycie na miarę w Łodzi, czym zajmuje się Custom Leather Crafting, pozwoli nie tylko dopasować odzież do Twojej sylwetki lub preferencji. Szycie kurtek skórzanych na miarę, podobnie jak wykonywanie innych typów odzieży, jest wyjątkowym rodzajem tworzenia, pozwalającym na podkreślenie atutów sylwetki oraz ukrycie ewentualnych mankamentów, takich jak wąskie ramiona (w przypadku kurtek) czy masywne uda (jeśli decydujemy się na spodnie skórzane). Prawdą jest, że w ubraniach kupionych w sklepach stacjonarnych nigdy nie będziesz wyglądał lub wyglądała tak atrakcyjnie jak w stroju dopasowanym przez profesjonalnego krawca.

 

Jak przebiega zamówienie produktów szytych na miarę ze skór naturalnych?

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem produktu szytego na miarę, ale wydaje Ci się, że nie poradzisz sobie z odpowiednim zdjęciem miary, nie powinieneś mieć obaw. Cała procedura nie jest bowiem skomplikowana i bez problemu zrobisz to samodzielnie. Wymiary, których od Ciebie potrzebujemy to:  

 

długość całkowita, 

 

długość rękawa, 

 

szerokość ramion, 

 

szerokość w klatce piersiowej, 

 

szerokość w talii, 

 

szerokość w biodrach. 

 

Dokładne informacje, które ułatwią Ci wykonanie precyzyjnych pomiarów, znajdziesz na poniższej grafice. Pamiętaj jednak, że miarę należy zdjąć przy samym ciele lub przez cienkie ubranie stojąc prosto, niezależnie czy jest to kożuch damski, czy inna część garderoby. Do zapisanych wymiarów dołącz informację czy wolisz odzież luźną czy dopasowaną.

Jak samodzielnie zdjąć miarę?

Aby wymiar był podany prawidłowo, należy zdjąć miarę się przy samym ciele lub przez cienkie ubranie. Pamiętaj, aby podczas mierzenia stać prosto. Do zapisanych wymiarów dołącz informację czy wolisz odzież luźną czy dopasowaną. Jeśli masz wątpliwości, napisz, zadzwoń lub przyjedź do naszego salonu.

A   Długość całkowita

B   Długość rękawa

C   Szerokość ramion

D   Szerokość w klatce piersiowej

E   Szerokość w talii

F   Szerokość w biodrach

Dlaczego warto zdecydować się na szycie odzieży na miarę?

Wbrew pozorom, w szyciu odzieży na miarę nie chodzi wyłącznie o stworzenie dopasowanej garderoby. Przede wszystkim ma ono sprawić, że Twoje odzienie będzie podkreślać Twoją osobowość. Co jeszcze możesz uzyskać dzięki takim ubraniom?


Udoskonalenie sylwetki

Dzięki szyciu na miarę można przede wszystkim uwydatnić te elementy sylwetki, na których nam zależy, jednocześnie ukrywając jej pewne mankamenty. Szczególnie istotnie może to być dla kulturystów oraz modelek, którzy chcą wyeksponować swoje wyćwiczone ciało. Jednocześnie taka usługa jest adresowana również dla osób o nieco pełniejszych kształtach, chcących zamaskować swoją sylwetkę.


Atrakcyjny wygląd

Elegancka skórzana kurtka na wymiar o oryginalnym wykończeniu potrafi zachwycić i przyciągnąć uwagę. Jeśli dodatkowo będzie ona dobrze dopasowana do sylwetki, rodzaju karnacji itp., zyskasz pewność, że gdziekolwiek się nie pojawisz, nikt nie będzie w stanie przejść obok Ciebie obojętnie.


Komfort użytkowania

Za długie nogawki, obcisłe rękawy albo zbyt krótka sukienka - to wszystko może negatywnie wpłynąć zarówno na nasz komfort, jak i pewność siebie. Dopasowane ubrania, takie jak kurtki skórzane na miarę nie krępują ruchów. Możesz w nich chodzić, biegać i tańczyć do upadłego!