0
Łucznicza 21, Łódź
+48 503-011-353
płaszcz

ODZIEŻ SKÓRZANA NA ZAMÓWIENIE

Personalizacja produktu
Nieograniczone możliwości wyboru

CUSTOM LEATHER CRAFTING
Wybierz wzór jeden z naszych projektów lub prześlij swój w formie rysunku, zdjęć, starej kurtki
CUSTOM LEATHER CRAFTING
Wybierz materiał kolor, gatunek i faktura skóry
CUSTOM LEATHER CRAFTING
Wybierz sposób wykończenia rodzaj szyć, zamków, zapięć, wygląd kieszeni i kołnierza
CUSTOM LEATHER CRAFTING
Wybierz dodatkowe elementy ilość i umiejscowienie kieszeni, napy, szlufki, pagony i wiele innych detali
CUSTOM LEATHER CRAFTING
Prześlij nam swoje wymiary wskazówki jak to zrobić znajdziesz w zakładce szycie na miarę

Duży wybór rodzajów materiałów, zaczynając od koloru, kończąc na fakturze i gatunku. Wszystkie nasze skóry pochodzą z renomowanych włoskich garbarni, co gwarantuje wysoką jakość.
Do wykończenia wewnątrz używamy ciepłej, przyjemnej w dotyku i wytrzymałej podszewki tkaninowej, która sprawi, że zapomnisz o kurtce wyłącznie jako odzieży wierzchniej i będziesz chciał ją nosić zawsze.

Używamy niezawodnych metalowych zamków błyskawicznych. Istnieje możliwość wyboru grubości zamka. Klamry, napy, nity oraz inne metalowe dodatki dostępne do Twojej personalizacji a wszystko aby efekt końcowy był dokładnie taki jak chcesz.

Odzież skórzana na zamówienie - Łódź

Oferta naszej firmy skierowana jest do ludzi odważnych, którzy nie boją się eksperymentować. Jeśli do nich należysz, skorzystaj z możliwości, które dajemy. Odzież skórzana na zamówienie to doskonała okazja, aby wyrazić siebie. Jeśli chcesz zaprojektować własne futro lub kożuch damski albo męski nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy, że wybierzesz jeden z wielu dostępnych wzorów odzieży, a także materiał, z którego mamy wykonać Twój produkt. Następnie określ detale wykorzystane do produkcji, a więc sposób wykończenia i dodatkowe elementy, które możemy zastosować. Nie zapomnij również o podaniu swoich wymiarów, na podstawie których stworzymy idealnie skrojony produkt.

 

Zalety odzieży skórzanej na zamówienie

Odzież skórzana na zamówienie to szereg korzyści. Jakich konkretnie? Przede wszystkim wyjątkowość i niepowtarzalność. Możesz mieć bowiem pewność, że nie spotkasz nikogo innego w płaszczu czy kożuchu, który zaprojektowałeś od A do Z. Ponadto, tego typu produkty cechują się ogromnym komfortem użytkowania, ponieważ są one szyte na miarę. Zdarzyło Ci się, że jeden, nawet niewielki element, który miał zdobić produkt nie przypadł Ci do gustu i przez to nie zdecydowałeś się na zakup? W przypadku odzieży na zamówienie nie ma o tym mowy.  Masz bowiem pełną kontrolę nad projektem i to Ty decydujesz o detalach, bo w końcu to one, często mają największe znaczenie. 

 

JAK ZAPROJEKTOWAĆ SWÓJ WYMARZONY WZÓR?


1. Określ swój cel

Odzwierciedlenie swojego charakteru, podkreślenie przynależności do subkultury, a może pragnienie wyróżnienia się z tłumu? To, jaki jest cel tworzenia stroju, ostatecznie zadecyduje o tym, jak powinien wyglądać. Dlatego najpierw przemyśl, jaki efekt chcesz osiągnąć.


2. Inspiruj się

Wybierz wzór, na którym oprzesz swój projekt. Oferujemy gotowe szablony, jednak mnóstwo inspiracji możesz znaleźć w sieci.


3. Zwizualizuj projekt

Nie potrzebujesz talentu do rysowania ani programu graficznego! Stwórz prosty rysunek, który stanie się wizualizacją stroju, o którym marzysz.


4. Wybierz dodatki

Projekt gotowy? Gratulacje! Teraz wybierz dodatki stylistyczne, które uzupełnią Twój strój i nadadzą mu wyjątkowy charakter. Możesz wybrać miejsca na kieszenie, rodzaj i kolor szwów oraz patki i pagony. Daj upust swojej wyobraźni.