0
Łucznicza 21, Łódź
+48 503-011-353
płaszcz

ODZIEŻ SKÓRZANA NA ZAMÓWIENIE

Personalizacja produktu
Nieograniczone możliwości wyboru

CUSTOM LEATHER CRAFTING
Wybierz wzór jeden z naszych projektów lub prześlij swój w formie rysunku, zdjęć, starej kurtki
CUSTOM LEATHER CRAFTING
Wybierz materiał kolor, gatunek i faktura skóry
CUSTOM LEATHER CRAFTING
Wybierz sposób wykończenia rodzaj szyć, zamków, zapięć, wygląd kieszeni i kołnierza
CUSTOM LEATHER CRAFTING
Wybierz dodatkowe elementy ilość i umiejscowienie kieszeni, napy, szlufki, pagony i wiele innych detali
CUSTOM LEATHER CRAFTING
Prześlij nam swoje wymiary wskazówki jak to zrobić znajdziesz w zakładce szycie na miarę

Duży wybór rodzajów materiałów, zaczynając od koloru, kończąc na fakturze i gatunku. Wszystkie nasze skóry pochodzą z renomowanych włoskich garbarni, co gwarantuje wysoką jakość.
Do wykończenia wewnątrz używamy ciepłej, przyjemnej w dotyku i wytrzymałej podszewki tkaninowej, która sprawi, że zapomnisz o kurtce wyłącznie jako odzieży wierzchniej i będziesz chciał ją nosić zawsze.

Używamy niezawodnych metalowych zamków błyskawicznych. Istnieje możliwość wyboru grubości zamka. Klamry, napy, nity oraz inne metalowe dodatki dostępne do Twojej personalizacji a wszystko aby efekt końcowy był dokładnie taki jak chcesz.

JAK ZAPROJEKTOWAĆ SWÓJ WYMARZONY WZÓR?


1. Określ swój cel

Odzwierciedlenie swojego charakteru, podkreślenie przynależności do subkultury, a może pragnienie wyróżnienia się z tłumu? To, jaki jest cel tworzenia stroju, ostatecznie zadecyduje o tym, jak powinien wyglądać. Dlatego najpierw przemyśl, jaki efekt chcesz osiągnąć.


2. Inspiruj się

Wybierz wzór, na którym oprzesz swój projekt. Oferujemy gotowe szablony, jednak mnóstwo inspiracji możesz znaleźć w sieci.


3. Zwizualizuj projekt

Nie potrzebujesz talentu do rysowania ani programu graficznego! Stwórz prosty rysunek, który stanie się wizualizacją stroju, o którym marzysz.


4. Wybierz dodatki

Projekt gotowy? Gratulacje! Teraz wybierz dodatki stylistyczne, które uzupełnią Twój strój i nadadzą mu wyjątkowy charakter. Możesz wybrać miejsca na kieszenie, rodzaj i kolor szwów oraz patki i pagony. Daj upust swojej wyobraźni.