0
Łucznicza 21, Łódź
+48 503-011-353
Torby i plecaki
Sakiewka BIG POCKET

Sakiewka BIG POCKET

Torebka Big Pocket w krztałcie sakiewki, ściągana bawełnianym sznurkiem. Idealna alternatywa dla większych toreb gdy potrzebujemy zabrać ze sobą jedynie drobiazgi. Prosty lecz nietuzinkowy i elegancki dodatek sprawdzi się w wielu sytuacjach. Dodatkowo w środku znajduje się przymocowany na stałe na pasku mały portfel, idealny na przyklad na kartę płatniczą lub klucze.

Wzór: 2120
Producent: Custom Leather Crafting
180,00
220.00
Kolor:
czarny, inne kolory dostępne na zamówienie
Materiał:
skóra naturalna

Cechy charakterystyczne:

  • Wykonany z naturalnej skóry licowej owczej
  • Ściągany bawełnianym sznurkiem
  • Pasek do powieszenia na ramię
  • Mały portfel na zamek w środku torebki

Wymiar torebki:

  • Wysokość - 25 cm
  • Szerokość (średnica)- 15 cm

Na zdjęciach prezentujemy nasze modele wykonane z różnych kolorów i gatunków skóry. Podstawowym i zawsze dostępnym materiałem jest licowana skóra naturalna w kolorze czarnym. W przypadku zamówienia innego koloru niż czarny, prosimy o kontakt lub informację w uwagach do zamówiania.

 

Termin realizacji zamówienia to 5-9 dni roboczych.

 

Na aukcjach dostępne są standardowe rozmiary. Pamiętaj o naszej usłudze szycie na miaręKażdy z naszych wzorów możemy odtworzyć według indywidualnych wymiarów.

 

Możesz też wybrać inny rodzaj materiału i sposób wykończenia oraz wprowadzić zmiany do naszych wzorów według własnego uznania. Personalizacja otwiera wiele możliwości.

 

Ze względu na charakterystykę materiału jakim jest skóra naturalna oraz różne ustawienia wyświetlacza, kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciach.

Wstecz