0
Łucznicza 21, Łódź
+48 503-011-353

Kożuchy i futra damskie

 • Nowość
  Futerko damskie STRIPPES
  Futerko damskie Strippes o prostym kroju i fasonie szanelki, zapinane na paski z klamerkami. Wykonane z naturalnej kożuchowej skóry owczej o różnych odmianach i fakturze włosa.
  990,00
  1300.00
  Szczegóły
 • Bestseller
  Kożuch damski PILOT
  Lekko dopasowany krótki kożuch damski Pilot z obustronnym kołnierzem. Legendarny wzór dawniej noszony przez lotników do dziś zachwyca swoją wszechstronnością oraz wygodą podczas użytkowania.
  1 400,00
  1700.00
  Szczegóły
 • Kożuch damski RAMONES SHORT
  Krótka kurtka damska Ramones Forever Short wykonana z naturalnej skóry kożuchowej jest zimową alternatywą dla wiosenno-jesiennych kurtek typu ramoneska.
  1 300,00
  1600.00
  Szczegóły

Kożuchy skórzane dla kobiet, mimo że przez wiele lat nieco zapomniane, dziś powoli powracają do łask. Z całą pewnością warto takowe odzienie mieć w swojej szafie na nieco gorszą pogodę. Dobre i eleganckie kożuchy damskie znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?.


Damskie kożuchy skórzane - powrót króla

Kożuchy dopiero od kilku lat przeżywają swój renesans. Na ogół kojarzą się nam ze starymi zdjęciami, na których dziadek i babcia, odziani w grube okrycia, stoją na tle kopców śniegu. Obecnie zimy nie są już takie srogie, jednak chłodny wiatr potrafi niejednokrotnie dać o sobie znać. Damskie kożuchy skórzane od CLC to pewnego rodzaju wariacje - połączenie ramoneski i grubej, owczej skóry daje zaskakujące rezultaty. Podobnie jest w przypadku damskich kożuchów skórzanych, stylizowanych na kurtkę-pilotkę. Ich wszechstronność i wygodę doceni każda kobieta, która będzie mieć jeden z nich w swojej garderobie. Co ważne, proponowane przez nas kożuchy skórzane damskie mogą być dowolnie przerabiane i dopasowywane do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci na każdym etapie realizacji - od poprawnego zdjęcia miary, poprzez prace z dostarczonym przez nas szablonem aż do dobierania ewentualnych dodatków.