0
Łucznicza 21, Łódź
+48 503-011-353

Przeróbki skórzane

W naszym sklepie nie tylko kupisz najwyższej jakości odzież skórzaną, ale dokonasz także przeróbki skórzane. Łódź, Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań czy Gdańsk – dla nas nie ma znaczenia, z którego miasta jesteś. Oferujemy wszystkim naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół doświadczonych krawców i krawcowych jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom z zakresu przeróbek odzieży skórzanej damskiej i męskiej. 
 
Jakie przeróbki wykonujemy? Najczęściej skracamy lub wydłużamy rękawy i nogawki, wymieniamy zniszczone zamki, doszywamy oberwane kieszenie i guziki. Oprócz wymienionych usług z zakresu przeróbek odzieży skórzanej, zajmujemy się także dodawaniem lub usuwaniem kieszeni, zamków błyskawicznych, guzików i innych elementów ozdobnych. Zajmujemy się także personalizacją odzieży na zamówienie.
 

Przeróbki odzieży skórzanej: skracanie rękawów i nogawek

 
Skracanie rękawów i nogawek w odzieży skórzanej to jedna z najczęstszych rodzajów przeróbek, które wykonujemy w naszej firmie. Jeśli więc potrzebujesz skrócić rękawy w nowej ramonesce albo podwinąć nogawki w ulubionych spodniach ze skóry naturalnej, skontaktuj się z nami. Szybko i sprawnie skracamy także spódnice i sukienki wykonane ze skóry naturalnej. Jeśli więc chcesz przerobić swoją midi w mini, zapraszamy. 
 

Zwężanie ubrań ze skóry

 
Twoja ulubiona kurtka skórzana zrobiła się zbyt luźna? A może zamówione ubrania okazały się trochę za duże? Nasza ekipa z chęcią przerobi je dla Ciebie, dopasowując ją do Twojej nowej sylwetki. Możesz również liczyć na naszą pomoc przy zwężaniu skórzanych ubrań takich jak np. spodnie, spódnice, kożuchy. Niezależnie jaki efekt chcesz osiągnąć, pomożemy Ci dostosować odzież skórzaną do Twoich potrzeb, zachowując jej pierwotną jakość i charakter.
 
Zapraszamy.