0
Łucznicza 21, Łódź
+48 503-011-353

Kożuchy i płaszcze męskie

 • Wkrótce
  Płaszcz męski RAMONES PROGRESSIVE BLACK
  Płaszcz męski Ramones Progressive został wykonany z dwóch rodzajów materiału. Do tkaninowej bazy dodano elementy wykonane ze skóry naturalnej dzięki czemu płaszcz zyskał lekkość i wygodę odzieży materiałowej.
  Szczegóły
 • Bestseller
  Kożuch męski PILOT BLACK
  Klasyczny kożuch męski z obustronnym kołnierzem. Legendarny wzór dawniej noszony przez lotników do dziś zachwyca swoją wszechstronnością oraz wygodą podczas użytkowania.
  1 800,00
  Szczegóły
 • Kożuch męski PILOT BROWN
  Klasyczny kożuch męski z obustronnym kołnierzem. Legendarny wzór dawniej noszony przez lotników do dziś zachwyca swoją wszechstronnością oraz wygodą podczas użytkowania.
  1 800,00
  Szczegóły

Na nieco chłodniejsze dni warto zaopatrzyć się w coś, co zarówno ochroni przed zimnem, jak i będzie wyglądało naprawdę nietuzinkowo. Przygotowaliśmy dla Ciebie płaszcze i kożuchy, w których z całą pewnością łatwiej będzie przetrwać jesienno-zimową aurę.


Skórzane płaszcze męskie - interesujące połączenie

Nasze płaszcze skórzane męskie są hybrydą klasycznej ramoneski i płaszcza. Połączenie wysokojakościowej tkaniny z naturalną skórą daje niesamowite efekty. W zależności od osobistych preferencji możesz zdecydować się na krótki płaszcz skórzany męski lub jego dłuższy odpowiednik. W jakich stylizacjach najlepiej sprawdzi się płaszcz męski skórzany? Przede wszystkim ustalmy jedno - tego typu odzienie pasuje KAŻDEMU facetowi. Nie ma znaczenia ile masz lat - jeśli chcesz mieć w swojej garderobie czarny skórzany płaszcz męski, to koniecznie go kup. Pasuje zarówno do formalnych spotkań, jak i codziennego noszenia. W połączeniu z klasycznymi, granatowymi jeansami, jasną koszulą i sztybletami tworzą doskonałą stylizację na każdą okazję. Nie bój się eksperymentować - pamiętaj, że to Ty masz się dobrze czuć w swoim ubraniu. Płaszcz skórzany męski krótki nasza pracownia może przygotować dla Ciebie w dowolnym fasonie. Nawet jeśli masz w głowie wizję idealnego płaszcza męskiego skórzanego, ale nie potrafisz przelać jej na papier, z pomocą naszych szablonów i podpowiedzi zobrazujesz swój wymarzony strój, a my stworzymy go dla Ciebie.


Męskie kożuchy skórzane - elegancja i ochrona przed zimnem

Pierwsze skojarzenie ze słowem kożuch? Oczywiście, na mleku. A drugie? Kożuch kojarzy się z elementem garderoby naszych dziadków. Trzeba wiedzieć, że po wojnie tego typu odzienie było nierzadko symbolem prestiżu w naszym kraju. Z biegiem lat jednak powoli odchodził on do lamusa. Więc czy kożuch skórzany męski ma dzisiaj w ogóle rację bytu? Bez wątpienia! Wielki powrót tego okrycia nastąpił kilka lat temu, zdobywając coraz większą popularność na całym świecie. My przygotowaliśmy dla Ciebie m.in. hybrydę męskiego kożucha skórzanego i klasycznej pilotki. Zamszowa, naturalna skóra owcza, kołnierz z obustronnym włosem, ale przede wszystkim - unikalny, ponadczasowy wygląd. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy przygotowali dla Ciebie inny model kożucha skórzanego - nasi profesjonaliści z długoletnim doświadczeniem to prawdziwi mistrzowie w swoim fachu.