0
Łucznicza 21, Łódź
+48 503-011-353

Wyroby skórzane w Łodzi

Custom Leather Crafting

Dlaczego CLC? Jesteśmy pracownią rzemieślniczą działającą w branży od 1992, jednak teraz postanowiliśmy spojrzeć na wszystko nieco inaczej, połączyć doświadczenie z nowatorskim podejściem, tradycję i klasykę z nowoczesną oryginalnością, bo czego chcieć więcej? Naturalna skóra jest surowcem szlachetnym, wymagającym indywidualnego podejścia. Właśnie to Ci oferujemy. Twój pomysł + nasze wykonanie = Twój unikat.

Skóra z Włoch
Wszystkie nasze skóry pochodzą z renomowanych włoskich garbarni, które zajmują się tworzeniem wyrobów skórzanych od wielu lat. Skóra pochodząca z Włoch to gwarancja wysokiej jakości i odporności na uszkodzenia.

Przyjemna podszewka z tkaniny
Do wykończenia wewnętrznej części stroju używamy ciepłej, przyjemnej w dotyku i wytrzymałej podszewki tkaninowej, która sprawi, że Twoja kurtka przestanie być jedynie jedną z wielu podobnych części garderoby. Będziesz chciał ją nosić cały czas!

Najlepsze na rynku zamki błyskawiczne
Używamy niezawodnych metalowych zamków błyskawicznych renomowanych firm. Istnieje możliwość wyboru grubości zamka.

Niemal nieograniczone możliwości personalizacji
Oferujemy szeroki wybór różnych gatunków skór, a także tkaniny o najróżniejszych wzorach i fakturach. W naszym asortymencie znajdziesz również duży wybór dodatków oraz gustownych ozdób, które dopełnią stylizację. Doszywamy elementy takie jak dodatkowe kieszenie, pagony czy patki. Dajemy również możliwość wybrania rodzaju i koloru szwów.

Nie potrafisz jeszcze zwizualizować sobie wymarzonej skóry? Nic nie szkodzi! Skorzystaj z naszych propozycji i nie bój się, że trafisz na masową produkcję pozbawioną duszy. Nie ma takiej opcji. Dlaczego? Za każdym razem dobieramy materiały i dodatki najwyższej jakości, precyzyjnie dopasowując je do indywidualnego zamówienia, dlatego każdy efekt końcowy to całość jaką sobie wymarzyłeś, a przecież każde marzenie jest inne.