0
Łucznicza 21, Łódź
+48 503-011-353
Blog
20/05/2020

Dlaczego wyroby skórzane uchodzą za produkty klasy premium?

Galanteria skórzana od dziesiątków lat uchodzi za symbol luksusu i elegancji. Łączy w sobie bowiem trwałość z ponadczasowym stylem oraz klasą. Skóra naturalna jest materiałem bardzo szlachetnym, a jednocześnie wytrzymałym. Damski, skórzany trencz doskonale dopasuje się do jego użytkowniczki, wydobywając walory sylwetki. Każdy nasz wyrób jest szyty ręcznie, przez co jest unikatowy i oryginalny. Moda przez nas oferowana nie jest wytworem masowej produkcji; możecie być Państwo pewni, że drugi taki trencz się nie powtórzy! W naszym wpisie wyjaśniamy, dlaczego wyroby skórzane uchodzą za produkty klasy premium.

Dlaczego wyroby skórzane uchodzą za produkty klasy premium?

Skóra naturalna, czyli trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia


Skóra naturalna to przede wszystkim materiał bardzo trwały, odporny na mechaniczne uszkodzenia i na niszczenie pod wpływem czasu. Jest to inwestycja na lata, pozwalająca zaoszczędzić na corocznej wymianie garderoby. Jednocześnie, ze względu na właściwości materiału, kilkuletni skórzany trencz wyciągnięty z szafy będzie wyglądał jak nowy. Nie wytarty, nie zagnieciony, nieprzetarty i nieodbarwiony będzie służył przez kilka sezonów.

 

Nos naturalna galanterie skórzaną dla zdrowia i wygody


Obecnie bardzo duża część ubrań produkowana jest z syntetyków oraz sztucznych materiałów, które nie tylko nie przepuszczają powietrza, ale również są niezdrowe dla organizmu. Tymczasem skóra naturalna jest zdrowa oraz doskonale dopasowuje się do użytkownika. Nie wywołuje alergii i ma zdolność do oddychania, przez co komfort noszenia skórzanych wyrobów i ubrań jest nieporównywalnie większy od noszenia ubiorów z tkanin sztucznych.

 

Uszkodzoną skórę poddasz renowacji


Po wielu latach noszenia nawet najlepszej gatunkowo skóry może ona ulec delikatnemu wytarciu, nie oznacza to jednak, że nadaje się do wyrzucenia, wręcz przeciwnie. Powstałe na skutek intensywnego użytkowania pękania, rysy, przebarwienia czy uszkodzenia da się naprawić, ze względu na jej elastyczność. Na skórę naturalną można zatem nakładać nowe warstwy impregnatu i ją lakierować. Ze skóry da się ponadto wywabić plamy lub  odpowiednio je zamaskować.

 

Wyroby skórzane są synonimem elegancji


Największą jednak zaletą wyrobów skórzanych jest ich elegancja, dlatego mimo upływu lat i nastania różnego rodzaju mód, niezmiennie uważane są za wyroby klasy premium. Dobrze wyprawiona skóra doskonale komponować się będzie z ubiorem w każdym stylu, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Jest przyjemna w dotyku i atrakcyjna wizualnie. To dlatego niezmiennie pozostaje synonimem luksusu.

 

Czytaj również: Modne kurtki skórzane dla kobiet. Propozycje zakupowe

Wstecz